piątek, 29 kwietnia 2011

Fish

Fish: "Add a touch of nature to your page with these hungry little fish. Watch them as they follow your mouse hoping you will feed them by clicking the surface of the water."

Metamorfoza CharmerWiktoria


No poprostu mam trzy słowa żeby to określić
- ochyda  - fuuuj
- co ty masz na twarzy ?
Pasemko nie pasuje , kolczyki kwiatek i
te sztuczne rzęsy nic nie wyglonda ładnie .
I jeszcze luxe oczywiśćie , nie lubie
luxe , a bardzo się błyszczy i nie wygląda
prawdziwie . I włosy wyglądają jak peruka .

Zrobiłam ci letni makijaż , ja bym tylko
zmieniła karnację i kupiła jasną szminke -
nie z luxe .


Yyyy , bez komentarza . Ale to wyglonda
ochydnie . Nie chcę cie urazić po
prostu mam swój gust i zdanie .

A co lepszego miałam zrobić z
twoich ubrań ?




czwartek, 28 kwietnia 2011

Dodatki . . .

Hej , zrobiłam paru osobą
makijaż  . A tak już właśćiwie
to mojej kuzynce i 3 koleżanką .

1.Kuzynka


Biały cień , jasna czerwono-różowa 
szminka , 2 pudry - ciemny brązowy i
jakby troche białyowaty . 
tłurz  , i oczywiśćie muśiałaś sobię
dać fluid'a na początku . 
Ale nawet ci to pasuje hehe .
I jak wam sie podoba ?


Martynkooo dzięękujee ci :**
Dizękuje za to , że sie zgodziła bo ona
bardzo wstydliwa jest . Czarna kredka
plus + różowa szminka .

Pomalowałam cię czarną kredką
różowym i zielonym cieniem , 
miałam też mnsutwo fluidu .

Dziekuję Kasiu ; *


Kochaaam cię < 3333

Śliczna co nie ? moja ewuśka xd



Podobają wam się moję makijaże ?






środa, 27 kwietnia 2011

Co myślicie ?

Hej , zrobiłam parę rysónkuw . Moim zdaniem
wyszły całkiem okej . tylko troche rozmazane
zdjęcia zrobiłam żeby był fajniejszy efekt .


To akurat nie ja , ale uczyłam
się wczoraj o różnych obrazach
i widziałam ten w magazynie
wyszukałam go w google , żebyście
zoabczyli . I jak ?


Wiem , że dziwnie mi wyszło ,
ale prubowałam coś nowego
namalować ><

Malowalam te gage , ale
pisze , ze jest bland .



sobota, 23 kwietnia 2011

Witam

Hej , jestem justyna razem z nikola
bendziemy prowadzic ten blog .

Mam nadzieje ze wam sie spodoba . ! ! 

Odwiedzcie blog :

Stradoll-MKW.blogspot.com 
&
makeoverstreet.blogspot.com