No poprostu mam trzy słowa żeby to określić
- ochyda - fuuuj
- co ty masz na twarzy ?
Pasemko nie pasuje , kolczyki kwiatek i
te sztuczne rzęsy nic nie wyglonda ładnie .
I jeszcze luxe oczywiśćie , nie lubie
luxe , a bardzo się błyszczy i nie wygląda
prawdziwie . I włosy wyglądają jak peruka .
Zrobiłam ci letni makijaż , ja bym tylko
zmieniła karnację i kupiła jasną szminke -
nie z luxe .
Yyyy , bez komentarza . Ale to wyglonda
ochydnie . Nie chcę cie urazić po
prostu mam swój gust i zdanie .
A co lepszego miałam zrobić z
twoich ubrań ?


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz