piątek, 27 maja 2011

Fajny zestaw !

Hejka moje drogie kotki ! Zrobiłam super zestaw ubrań i fajny makijaż na mojej medoll !
Pokażę wam ;D
 To jest makijaż !
 To jest ubiór !
A kosmetyki takie małe ;D

wtorek, 24 maja 2011

Heej no . xd

Heloł  , co tam mruczkii  ?

Se zrobiłam taki sekszi makijaż na stardoll ,
ok no to wam pokaże .


Omg ; c ale mi krzywo wyszło ...
Pffff !! nie oceniać .. xd

niedziela, 22 maja 2011

Kociamorfoza hela456



Wszystko fajnie ; d makijaż bardzo starannie nałożony .
Nos mi się tylko nie podoba .

Zrobiłam ci dwie metamorfozy po , nobo zrobiłam fajny ubiór
ale mi nie pasował do makijażu który zrobiłam przedtem , ale
jest ładny więdz też go morzesz użyć .


Strasznie mi się podoba , ten jest taki różowy .
I wiosenny , nie miałam pomysłu na ubior do
tego makijażu . Przepraszam ><


Ten jest taki szarawy , taki jak strój który
ci zrobiłam . Pieprzyk pod oko , i jasna szminka .


Fajnie , ale czegoś mi tutaj brakuję .


Mało dodatków , tylko wisiorek .
Który jest serduszkiem .

Podoba się ?




Wybór dnia i nowe sklepy !

To znowu ja kociaki ! Tydzień był strasznie męczący ;p Pokażę wam dzisiejszy wybór dnia i nowe sklepiki ;D
Na stardoll przybyły do nas dwa nowe sklepy jeden z artykułami do apartamentu, a drugi z ubraniami ;)
Oto ich zdjęcia :



To sklep z ubraniami o nazwie Rivera.




 
To sklep z artykułami do apartamentu o nazwie Fantasy Hotel.
Mi się podobają ;)

Oto wybór dnia !
Mi się nie podoba !!!

piątek, 20 maja 2011

Wybór dnia

Hejka Kociaki ! To jest dzisiejszy wybór dnia ! Moim zdaniem nie jest on za ładny, ale jest to Hot Buys ;p

Kociamorfoza Kredka.




Wszystko bardzo równie pomalowane , jedyne
co mi się nie podoba to nos i oczy

9/10


Oczy trochę zadymione , jakby puder zrobiłam ładnie
ale wyszłam z strony musiałam zacząć wszystko
jeszcze raz , i mi źle wyszło przepraszam .




Ładnie , trampki mi tutaj nie pasują .


Tak egzotycznie , zrobiła bym coś
jeszcze z butami : D





czwartek, 19 maja 2011

kociamorfoza XxSandIxX


Ładnię zrobiłaś , makijaż oczu . Usta mogłabyś zmienić
Ponieważ dużo razy widziałam te usta u ciebię ,
takto bardzo ładnia .


Nie miałam pomysłu , zmieniłabym coś ..



Bardzo fajnie , jedyne co bym zmieniła
to buty ^^


Kurdę coś mi nie pasuję 
to chyba ten obcas .. tak to
jestem z sb dumna :) ; d

Kociamorfoza lusaa

Moim zdaniem makijaż jest dobry, ale jesteś SS, a włosów dla SS nie używasz. Nie pasują mi tu
te okulary.

 Moim zdaniem po wygląda znacznie lepiej.
 Niby wszystko się ładnie łączy, ale nie dokładnie. Byłoby lepiej bez tej narzutki i inne spodnie.
Teraz wszystko do siebie pasuje ;D
Autor : igunia222

środa, 18 maja 2011

Czeeeść kociaaki ;d

No heloł , nazywam się justyna razem z kumpelami
będę prowadzić to coś , co potem może być blogiem xdd
To ogulnie  o kotach blog jest drapiezny ..
Jeśli chcesz metamorfoze , to musisz być obserwatorem .
ZAPRASZAM !!!

poniedziałek, 2 maja 2011

Metamorfoza dla hela456


Bardzo delikatnie , wszystko pasuję
do siebie . Tylko bym może dała
naprzykład inny kolor włosów .


Widzisz , tu zrobiłam krzywy
puder , za co  cię przepraszam
ale totalnie nie umiem nim malować twarzy .
Ale zrobiłam kolorowe oczy i dodałam tylko
eye liner , i dodałam tą jasną szminkę , która
jest poprostu śliczna . Dodałam piepszyk
nad prawym okiem . 



I co tu mówić ? jest
ślicznie , i tyle .



Nadal zastanawiam się
nad beretem , dodałam
dwie pary butuw , no i
jak ?




piątek, 29 kwietnia 2011

Fish

Fish: "Add a touch of nature to your page with these hungry little fish. Watch them as they follow your mouse hoping you will feed them by clicking the surface of the water."

Metamorfoza CharmerWiktoria


No poprostu mam trzy słowa żeby to określić
- ochyda  - fuuuj
- co ty masz na twarzy ?
Pasemko nie pasuje , kolczyki kwiatek i
te sztuczne rzęsy nic nie wyglonda ładnie .
I jeszcze luxe oczywiśćie , nie lubie
luxe , a bardzo się błyszczy i nie wygląda
prawdziwie . I włosy wyglądają jak peruka .

Zrobiłam ci letni makijaż , ja bym tylko
zmieniła karnację i kupiła jasną szminke -
nie z luxe .


Yyyy , bez komentarza . Ale to wyglonda
ochydnie . Nie chcę cie urazić po
prostu mam swój gust i zdanie .

A co lepszego miałam zrobić z
twoich ubrań ?




czwartek, 28 kwietnia 2011

Dodatki . . .

Hej , zrobiłam paru osobą
makijaż  . A tak już właśćiwie
to mojej kuzynce i 3 koleżanką .

1.Kuzynka


Biały cień , jasna czerwono-różowa 
szminka , 2 pudry - ciemny brązowy i
jakby troche białyowaty . 
tłurz  , i oczywiśćie muśiałaś sobię
dać fluid'a na początku . 
Ale nawet ci to pasuje hehe .
I jak wam sie podoba ?


Martynkooo dzięękujee ci :**
Dizękuje za to , że sie zgodziła bo ona
bardzo wstydliwa jest . Czarna kredka
plus + różowa szminka .

Pomalowałam cię czarną kredką
różowym i zielonym cieniem , 
miałam też mnsutwo fluidu .

Dziekuję Kasiu ; *


Kochaaam cię < 3333

Śliczna co nie ? moja ewuśka xd



Podobają wam się moję makijaże ?






środa, 27 kwietnia 2011

Co myślicie ?

Hej , zrobiłam parę rysónkuw . Moim zdaniem
wyszły całkiem okej . tylko troche rozmazane
zdjęcia zrobiłam żeby był fajniejszy efekt .


To akurat nie ja , ale uczyłam
się wczoraj o różnych obrazach
i widziałam ten w magazynie
wyszukałam go w google , żebyście
zoabczyli . I jak ?


Wiem , że dziwnie mi wyszło ,
ale prubowałam coś nowego
namalować ><

Malowalam te gage , ale
pisze , ze jest bland .



sobota, 23 kwietnia 2011

Witam

Hej , jestem justyna razem z nikola
bendziemy prowadzic ten blog .

Mam nadzieje ze wam sie spodoba . ! ! 

Odwiedzcie blog :

Stradoll-MKW.blogspot.com 
&
makeoverstreet.blogspot.com