Hej , zrobiłam paru osobą
makijaż . A tak już właśćiwie
to mojej kuzynce i 3 koleżanką .
1.Kuzynka
Biały cień , jasna czerwono-różowa
szminka , 2 pudry - ciemny brązowy i
jakby troche białyowaty .
tłurz , i oczywiśćie muśiałaś sobię
dać fluid'a na początku .
Ale nawet ci to pasuje hehe .
I jak wam sie podoba ?
Martynkooo dzięękujee ci :**
Dizękuje za to , że sie zgodziła bo ona
bardzo wstydliwa jest . Czarna kredka
plus + różowa szminka .
Pomalowałam cię czarną kredką
różowym i zielonym cieniem ,
miałam też mnsutwo fluidu .
Dziekuję Kasiu ; *
Kochaaam cię < 3333
Śliczna co nie ? moja ewuśka xd
Podobają wam się moję makijaże ?