Hej , zrobiłam parę rysónkuw . Moim zdaniem
wyszły całkiem okej . tylko troche rozmazane
zdjęcia zrobiłam żeby był fajniejszy efekt .
To akurat nie ja , ale uczyłam
się wczoraj o różnych obrazach
i widziałam ten w magazynie
wyszukałam go w google , żebyście
zoabczyli . I jak ?
Wiem , że dziwnie mi wyszło ,
ale prubowałam coś nowego
namalować ><
Malowalam te gage , ale
pisze , ze jest bland .


Brak komentarzy:
Prześlij komentarz