środa, 27 kwietnia 2011

Co myślicie ?

Hej , zrobiłam parę rysónkuw . Moim zdaniem
wyszły całkiem okej . tylko troche rozmazane
zdjęcia zrobiłam żeby był fajniejszy efekt .


To akurat nie ja , ale uczyłam
się wczoraj o różnych obrazach
i widziałam ten w magazynie
wyszukałam go w google , żebyście
zoabczyli . I jak ?


Wiem , że dziwnie mi wyszło ,
ale prubowałam coś nowego
namalować ><

Malowalam te gage , ale
pisze , ze jest bland .



Brak komentarzy:

Prześlij komentarz