Wszystko fajnie ; d makijaż bardzo starannie nałożony .
Nos mi się tylko nie podoba .
Zrobiłam ci dwie metamorfozy po , nobo zrobiłam fajny ubiór
ale mi nie pasował do makijażu który zrobiłam przedtem , ale
jest ładny więdz też go morzesz użyć .
Strasznie mi się podoba , ten jest taki różowy .
I wiosenny , nie miałam pomysłu na ubior do
tego makijażu . Przepraszam ><
Ten jest taki szarawy , taki jak strój który
ci zrobiłam . Pieprzyk pod oko , i jasna szminka .
Fajnie , ale czegoś mi tutaj brakuję .
Mało dodatków , tylko wisiorek .
Który jest serduszkiem .
Podoba się ?