piątek, 27 maja 2011

Fajny zestaw !

Hejka moje drogie kotki ! Zrobiłam super zestaw ubrań i fajny makijaż na mojej medoll !
Pokażę wam ;D
 To jest makijaż !
 To jest ubiór !
A kosmetyki takie małe ;D

wtorek, 24 maja 2011

Heej no . xd

Heloł  , co tam mruczkii  ?

Se zrobiłam taki sekszi makijaż na stardoll ,
ok no to wam pokaże .


Omg ; c ale mi krzywo wyszło ...
Pffff !! nie oceniać .. xd

niedziela, 22 maja 2011

Kociamorfoza hela456



Wszystko fajnie ; d makijaż bardzo starannie nałożony .
Nos mi się tylko nie podoba .

Zrobiłam ci dwie metamorfozy po , nobo zrobiłam fajny ubiór
ale mi nie pasował do makijażu który zrobiłam przedtem , ale
jest ładny więdz też go morzesz użyć .


Strasznie mi się podoba , ten jest taki różowy .
I wiosenny , nie miałam pomysłu na ubior do
tego makijażu . Przepraszam ><


Ten jest taki szarawy , taki jak strój który
ci zrobiłam . Pieprzyk pod oko , i jasna szminka .


Fajnie , ale czegoś mi tutaj brakuję .


Mało dodatków , tylko wisiorek .
Który jest serduszkiem .

Podoba się ?




Wybór dnia i nowe sklepy !

To znowu ja kociaki ! Tydzień był strasznie męczący ;p Pokażę wam dzisiejszy wybór dnia i nowe sklepiki ;D
Na stardoll przybyły do nas dwa nowe sklepy jeden z artykułami do apartamentu, a drugi z ubraniami ;)
Oto ich zdjęcia :



To sklep z ubraniami o nazwie Rivera.




 
To sklep z artykułami do apartamentu o nazwie Fantasy Hotel.
Mi się podobają ;)

Oto wybór dnia !
Mi się nie podoba !!!

piątek, 20 maja 2011

Wybór dnia

Hejka Kociaki ! To jest dzisiejszy wybór dnia ! Moim zdaniem nie jest on za ładny, ale jest to Hot Buys ;p

Kociamorfoza Kredka.




Wszystko bardzo równie pomalowane , jedyne
co mi się nie podoba to nos i oczy

9/10


Oczy trochę zadymione , jakby puder zrobiłam ładnie
ale wyszłam z strony musiałam zacząć wszystko
jeszcze raz , i mi źle wyszło przepraszam .




Ładnie , trampki mi tutaj nie pasują .


Tak egzotycznie , zrobiła bym coś
jeszcze z butami : D





czwartek, 19 maja 2011

kociamorfoza XxSandIxX


Ładnię zrobiłaś , makijaż oczu . Usta mogłabyś zmienić
Ponieważ dużo razy widziałam te usta u ciebię ,
takto bardzo ładnia .


Nie miałam pomysłu , zmieniłabym coś ..



Bardzo fajnie , jedyne co bym zmieniła
to buty ^^


Kurdę coś mi nie pasuję 
to chyba ten obcas .. tak to
jestem z sb dumna :) ; d