czwartek, 28 kwietnia 2011

Dodatki . . .

Hej , zrobiłam paru osobą
makijaż  . A tak już właśćiwie
to mojej kuzynce i 3 koleżanką .

1.Kuzynka


Biały cień , jasna czerwono-różowa 
szminka , 2 pudry - ciemny brązowy i
jakby troche białyowaty . 
tłurz  , i oczywiśćie muśiałaś sobię
dać fluid'a na początku . 
Ale nawet ci to pasuje hehe .
I jak wam sie podoba ?


Martynkooo dzięękujee ci :**
Dizękuje za to , że sie zgodziła bo ona
bardzo wstydliwa jest . Czarna kredka
plus + różowa szminka .

Pomalowałam cię czarną kredką
różowym i zielonym cieniem , 
miałam też mnsutwo fluidu .

Dziekuję Kasiu ; *


Kochaaam cię < 3333

Śliczna co nie ? moja ewuśka xd



Podobają wam się moję makijaże ?






Brak komentarzy:

Prześlij komentarz