Moim zdaniem makijaż jest dobry, ale jesteś SS, a włosów dla SS nie używasz. Nie pasują mi tu
te okulary.
Moim zdaniem po wygląda znacznie lepiej.
Niby wszystko się ładnie łączy, ale nie dokładnie. Byłoby lepiej bez tej narzutki i inne spodnie.
Teraz wszystko do siebie pasuje ;D
Autor : igunia222
Autor : igunia222



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz