poniedziałek, 2 maja 2011

Metamorfoza dla hela456


Bardzo delikatnie , wszystko pasuję
do siebie . Tylko bym może dała
naprzykład inny kolor włosów .


Widzisz , tu zrobiłam krzywy
puder , za co  cię przepraszam
ale totalnie nie umiem nim malować twarzy .
Ale zrobiłam kolorowe oczy i dodałam tylko
eye liner , i dodałam tą jasną szminkę , która
jest poprostu śliczna . Dodałam piepszyk
nad prawym okiem . 



I co tu mówić ? jest
ślicznie , i tyle .



Nadal zastanawiam się
nad beretem , dodałam
dwie pary butuw , no i
jak ?




1 komentarz: