niedziela, 22 maja 2011

Kociamorfoza hela456



Wszystko fajnie ; d makijaż bardzo starannie nałożony .
Nos mi się tylko nie podoba .

Zrobiłam ci dwie metamorfozy po , nobo zrobiłam fajny ubiór
ale mi nie pasował do makijażu który zrobiłam przedtem , ale
jest ładny więdz też go morzesz użyć .


Strasznie mi się podoba , ten jest taki różowy .
I wiosenny , nie miałam pomysłu na ubior do
tego makijażu . Przepraszam ><


Ten jest taki szarawy , taki jak strój który
ci zrobiłam . Pieprzyk pod oko , i jasna szminka .


Fajnie , ale czegoś mi tutaj brakuję .


Mało dodatków , tylko wisiorek .
Który jest serduszkiem .

Podoba się ?




Brak komentarzy:

Prześlij komentarz