czwartek, 19 maja 2011

kociamorfoza XxSandIxX


Ładnię zrobiłaś , makijaż oczu . Usta mogłabyś zmienić
Ponieważ dużo razy widziałam te usta u ciebię ,
takto bardzo ładnia .


Nie miałam pomysłu , zmieniłabym coś ..



Bardzo fajnie , jedyne co bym zmieniła
to buty ^^


Kurdę coś mi nie pasuję 
to chyba ten obcas .. tak to
jestem z sb dumna :) ; d

1 komentarz:

  1. co do makijażu to nie jestem przekonana, ale metka ubrania jak najbardziej. Bardzo dziękuję :*

    OdpowiedzUsuń