Ładnię zrobiłaś , makijaż oczu . Usta mogłabyś zmienić
Ponieważ dużo razy widziałam te usta u ciebię ,
takto bardzo ładnia .
Nie miałam pomysłu , zmieniłabym coś ..
Bardzo fajnie , jedyne co bym zmieniła
to buty ^^
Kurdę coś mi nie pasuję
to chyba ten obcas .. tak to
jestem z sb dumna :) ; d




co do makijażu to nie jestem przekonana, ale metka ubrania jak najbardziej. Bardzo dziękuję :*
OdpowiedzUsuń