wtorek, 24 maja 2011

Heej no . xd

Heloł  , co tam mruczkii  ?

Se zrobiłam taki sekszi makijaż na stardoll ,
ok no to wam pokaże .


Omg ; c ale mi krzywo wyszło ...
Pffff !! nie oceniać .. xd

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz