piątek, 20 maja 2011

Kociamorfoza Kredka.




Wszystko bardzo równie pomalowane , jedyne
co mi się nie podoba to nos i oczy

9/10


Oczy trochę zadymione , jakby puder zrobiłam ładnie
ale wyszłam z strony musiałam zacząć wszystko
jeszcze raz , i mi źle wyszło przepraszam .




Ładnie , trampki mi tutaj nie pasują .


Tak egzotycznie , zrobiła bym coś
jeszcze z butami : D





Brak komentarzy:

Prześlij komentarz