Wszystko bardzo równie pomalowane , jedyne
co mi się nie podoba to nos i oczy .
9/10
Oczy trochę zadymione , jakby puder zrobiłam ładnie
ale wyszłam z strony musiałam zacząć wszystko
jeszcze raz , i mi źle wyszło przepraszam .
Ładnie , trampki mi tutaj nie pasują .
Tak egzotycznie , zrobiła bym coś
jeszcze z butami : D




Brak komentarzy:
Prześlij komentarz