Bardzo delikatnie , wszystko pasuję
do siebie . Tylko bym może dała
naprzykład inny kolor włosów .
Widzisz , tu zrobiłam krzywy
puder , za co cię przepraszam
ale totalnie nie umiem nim malować twarzy .
Ale zrobiłam kolorowe oczy i dodałam tylko
eye liner , i dodałam tą jasną szminkę , która
jest poprostu śliczna . Dodałam piepszyk
nad prawym okiem .
I co tu mówić ? jest
ślicznie , i tyle .
Nadal zastanawiam się
nad beretem , dodałam
dwie pary butuw , no i
jak ?




ładnie ładnie xD
OdpowiedzUsuń